O firme

Firma AUTO-PARTNER preprava osôb mikrobusmi vznikla v roku 1992 v Bratislave na základe požiadaviek zákazníkov na službu: preprava osôb mikrobusom 8 miest + vodič po Slovensku a Európskej Únii.

Ako majiteľ spoločnosti Vám garantujem zabezpečenie kvalitnej služby: doprava osôb mikrobusmi po Slovensku ako aj po Európe za výhodných finančných podmienok . Preprava osôb mikrobusom a minibusom je našou každodennou náplňou práce. Prepravu osôb zabezpečujeme vlastnými pohodlnými a klimatizovanými mikrobusmi a minibusmi. Súčasťou titulkanášho portfólia je aj taxislužba ktorej sa venujeme okrajovo. Mikrobus a mikrobusová preprava osôb je efektívny spôsob dopravy Vašich klientov na letiská Schwechat, Brno, Praha, Budapešť, Waršava, Frankfurt, Dráždany ako aj do iných destinácií. Každý mikrobus je vo výbornom technickom stave. K dispozícii Vám ponúkam mikrobusy rôznych značiek a výbavy.
Preprava osôb mikrobusmi je zameraná po Slovensku ako aj po celej Európskej Únii. Mikrobusy sú vybavené samozrejme klimatizáciou, sklápacie opierky chrbta pre pohodlné cestovanie klientov nesmú chýbať, airbagy, centrálne zamykanie mikrobusu, metalíza a pod. Môžete si príklad mikrobusu pozrieť na adrese webu: https://www.autopartner.sk/galeria/ Samozrejmosťou sú aj služby profesionálnych, rokmi overených vodičov so skúsenosťami prepravy osôb mikrobusom po Slovensku ako aj po Európskej Únii. Pri našej práci neustále kladieme dôraz na bezpečnú, komfortnú a rýchlu prepravu osôb s ktorou sú naši zákazníci nadmieru spokojní už dlhé roky. Naši zákazníci oceňujú aj našu primeranú cenu a flexibilitu 24 hodín denne. Samozrejmosťou je aj platba na faktúru čo nieje žiaden problém. Spolupracujem dlhodobo so zákazníkmi ktorí sú s mojou firmou spokojní už dlhé roky a za ten čas sa vytvorila takzvaná rodinná atmosféra. Budem rád keď vytvoríme rodinnú atmosféru aj s Vami. Ak by sa náhodou stalo že budete čo i len trošku nespokojní s mojou firmou povedzte to mne a ak budete spokojní, povedzte to všetkým.

Ďakujem.

Na nás a naše mikrobusy sa môžete spoľahnúť 24 hodín denne!

STAČÍ ZAVOLAŤ A STE TAM…

Róbert Minarovič

 

  My Explanation uk essay writers.